Loading

Ohlasy naších zákazníků

O společnosti

Jsme mladá poradensko-zprostředkovatelská firma, založená v roce 2010. Nemáme ambice nabízet nepřeberné množství produktů a služeb od úplně každého finančního ústavu na našem trhu i mimo něj.

Zaměřujeme se na skutečně potřebné, reálné a základní finanční a pojistné prodkuty. Záměrně nespolupracujeme se všemi institucemi (bankami či pojišťovnami) na našem trhu, o to víc spolupracujeme s těmi nejvýznamějšími a nejspolehlivějšími, kteří dokážou efektivně a rychle uspokojit potřeby našich klientů a ve finále jim nabídnout i lepší podmínky.

Cílem je pak bližší a exkluzivnější spolupráce s takovými bankami a pojišťovnami, která má jednoznačně za následek daleko lepší přínos pro všechny strany napříč spektrem klient - zprostředkovatel - finanční instituce.


Za nic se neschováváme

Jde nám o férovou hru od začátku až do konce. Uvědomujeme si současnou situaci na trhu, proto respektujeme naši konkurenci, které se však nebojíme a jsme odhodlání poctivou prací a přístupem bojovat o každého konkrétního klienta a docílit dobrého jména naší firmy, stejně tak být spolehlivým partnerem pro financování a podporu potřeb našich klientů ve všech směrech.

finanční a úvěrové poradenství - REFIS Consulting